Dermaqual DISOLVIDASE Hialuronidaza 1.500 I.U

Dostępność: duża ilość
w magazynie wysyłkowym
Wysyłka w:
Dostępność: 5 szt.
w magazynie Warszawa
Wysyłka w:
Magazyn Warszawa realizuje wyłącznie zamówienia na odbiór osobisty oraz wysyłki na terenie Warszawy (FX couriers, Riders oraz Szybki Lopez)
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: DERMAQUAL
Kod produktu: 05OP-285D8

Opis

DERMAQUAL

Disolvidase

Hialuronidaza

1x1500 I.U

 to preparat rekomendowany dla skóry każdego typu. Hialuronidaza rozpuszcza wiązania chemiczne kwasu hialuronowego przyspieszając jego biodegradację i usunięcie z organizmu. Enzym można zastosować bezpośrednio po podaniu kwasu hialuronowego lub w innym czasie, nawet po upływie kilku miesięcy od zabiegu z wypełniaczem. Preparat do rozpuszczenia w 10 ml soli fizjologicznej.

  

Zakres stosowania:

  • redukcja lub usunięcie kwasu hialuronowego w przypadku:

    • niewłaściwie dobranego wypełniacza lub jego przesunięcia,
    • reakcji uczuleniowej na preparat z HA,
    • zbyt dużej ilości wprowadzonego wypełniacza,
    • widocznych grudek powstałych w wyniku zbyt płytkiego podania wypełniacza,
    • wystąpienia obrzęków spowodowanych niewłaściwym procesem rekonwalescencji.

Skład:

  • Hialuronidaza 1500 U.I.składnik rozpuszczający kwas hialuronowy pochodzenia naturalnego, jak i stosowanego w wypełniaczach; metabolizowana i wydalana z organizmu po tygodniu od zastosowania.

Ingredients (INCI):

Mannitol, Hyaluronidase

Opakowanie:

  • 1 ampułka 1500 I.U

 

 

 

UWAGA! Podana cena dotyczy jednej ampułki z preparatem o pojemności 10ml.

Opakowanie zawiera pięć ampułek. W przypadku zakupu jednej ampułki, opakowanie przydzielane jest losowo.

 

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium