Mesoestetic X.Prof 040 Wąkrota azjatycka (1x2ml)

Dostępność: duża ilość
w magazynie wysyłkowym
Wysyłka w:
Dostępność: 0 szt.
w magazynie Warszawa
Wysyłka w:
Magazyn Warszawa realizuje wyłącznie zamówienia na odbiór osobisty oraz wysyłki na terenie Warszawy (FX couriers, Riders oraz Szybki Lopez)
Cena: 11,90 zł 11.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MESOESTETIC
Kod produktu: 20OP-642A2

Opis

Mesoestetic

X.Prof 040

Wąkrota azjatycka

1x2ml

  

to preparat formie sterylnych ampułek w składzie, którego znajduje się ekstrakt z wąkroty azjatyckiej uszczelniającej naczynia krwionośne. Dodatkowo zwiększa odporność naczyń włosowatych oraz zmniejsza widoczność rozstępów i blizn.

Wąkrota azjatycka

Stymuluje biosyntezę kolagenu w fibroblastach skóry i tkance łącznej, wpływając na poprawę trofizmu komórek.

 

Zakres stosowania:

  • pielęgnacja skóry wrażliwej, 
  • zmniejszenie rozstępów, blizn i świądu, 
  • ochrona naczyń krwionośnych,
  • dla skóry każdego rodzaju, również skóry podrażnionej

Obszar stosowania:

  • ciało

Skład:

  • Ekstrakt z wąkroty azjatyckiejCentella Asiatica, składnik o działaniu przeciwzapalnym, wspomagającym leczenie ran oraz wspierającym syntezę kolagenu.

Opakowanie:

  • 2ml

 

 

 

UWAGA! Podana cena dotyczy jednej ampułki z preparatem o pojemności 2ml.

Opakowanie zawiera dwadzieścia ampułek. W przypadku zakupu jednej ampułki, opakowanie przydzielane jest losowo.

 

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

 

 

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium